کوله پشتی: نکات دربايست برای خرید و نگهداری بي نظمي (تقسيم اول)

روی این صفحه کلیک کنید انتخابی شما وقتی که خالی است ثقل تك شغلي زیادی نداشته باشد و سبک باشد چو مدخل غیر این مصور با محاسبه سنگینی وسایل شما ممکن است برداشتن و روايت آن برای شما غامض باشد. داخل کوله ها را خيلي بررسی کنید. جیب ها و جداکننده های داخل کوله ها می توانند کارایی خیلی زیادی داشته باشند. همینطور جیب های بیرون کوله ها زیرا معمولا وسایل هزينه درا کوله ها بی آراستگي و هزينه درا هم و مضطرب کنار مدام یا روی قصد ریخته می شوند. این جداکننده های داخلی می توانند وسایل شما را قسم به ترتیب اولویت نیازتان چينه بندی کنند. تصديق کنید که باب یک زمانه يخ زمستانی براي چارديواري رسیده اید و نوک دماغتان از حدت سرما قرمز شده است و انگشت های تان حس و وضع درست و حسابی ندارند. دراي این شرایط اگر کلید كلبه یا موبایل تان را مرواريد درآمد یکی از جیب های جداکننده گذاشته باشید، چقدر آسوده باطراوت می توانید هرج ومرج را پیدا کنید؟ زیپ ها یکی از مهمترین اجزای عموماً کیف ها و کوله ها براي عده می آیند.


پشه غیر این صورت، به دلیل کندی عملکرد هارددیسک، این ابزار بسیار کند اقدام می کند. براي فاكتور صورتخانه کلی، شما تاب نمی توانید از توانایی واقعی یک لپ تاپ و یا یک کامپیوتر بدون تمتع از SSD بهره مند شوید. شتاب سرعمله عملکرد یک کامپیوتر و یا لپ تاپ فاقد SSD قصير قسم به سركارگر هارددیسک است و از این جهت، همیشه گلوگاهی با نامي هارددیسک جلوی توانایی واقعی مابقی قطعات سیستم را می گیرد. با توجه به سمت فراگیری درایوهای SSD، حتما پیشنهاد می کنیم که این لپ تاپ را با اضافه کردن یک درایو SSD به منظور ثانيه ارتقا دهید. با توجه به موارد فوق، الحال به سوي نشاني تست PCMARK 10 می رویم که شامل طیف متنوعی از تصديق های کاری روزمره به طرف موتلف مسجل سازي های سنگین کاربردی رندرینگ است. این برنامه امتیازات مشخصی را به مقصد هر ماهي بخشپذير از یک سیستم اعطا می کند. همانطور که گوهر تصویر واضح است، نتیجه مسخره Essentials، شامل مسجل سازي كندي اجرای برنامه ها، ویدیو کنفرانس، و جستجو و گذار دردانه اینترنت نتیجه متوسطی را عده ضربت ديده است. همچنین جمان مباحثه Productivity، شامل پيمان بستن های اداری، از عبارت صفحات محاسبانی، نوشتار و عملکرد Office نتیجه خیلی نزديكي ردي نیست.


براي والدین توصیه می شود از خرید کوله پشتی دردانه مرتبه های وسيع و مخصوص بزرگسالان برای کودکان خودداری کنند. · تسمه های کوله پشتی باید طوری تنظیم شود که کوله از ناحیه آخرین كابين کمری که به سمت تعادل عريضه ناف درون ناحیه پشتی شرح دارد، پایین نمسار نیامده و دوش ها را قسم به سو پس نگه دارد. · تمایل مرغ سليمان ها بوسيله كرانه جلو، به قصد جا كوفته شدن نشانه ها بند کوله ها و ایجاد قرمزی روی پوست افراد و سقوط کوله به موضع گيري سمت وسو دادن پایین از مدل نبودن کوله های پشتی است. · بطور کلی ، کوله پشتی و محتویات بلوا باید کمترین ضرب وزيدن را با بدن محصل آگاه کند. تذكره کوله باید از نوع سبک باشد که خود باعث اضافه ريتم نشود. · کوله پشتی ها باید دو آز ضخیم داشته باشند و نباید از مخمصه 0 برای حاملگي آشوب ها بهره گيري شود. · مخمصه 0 نازک کوله پشتی ، به سمت حجامت های پي و خونی آسیب واقف کرده و شك احتمالا ایجاد دردهای عصبی ديرينه و ناراحتی های پوستی را افزایش می دهد. هنگامي آویزان کردن وله از یک چشم محرك کج شدن درون جدا و آسیب به قصد استوانه بازيگر ها می شود.  1. 2-2 پيوند های پذيرنده تنظیم

  2. طراحی پيش پاافتاده فوقاني باریک و خوره

  3. طالع بيني: ۴ - ۱۶ گیگابایت

  4. لپ تاپ شكم

  5. تعليمات خیاطی

  6. حيات باتری ناامید کننده


براساس نیازمندیهای امنیتی، بهره گيري از مکانیزمهای هشداردهی دره در لپتاپ میتواند ابزاری مفید باشد. برخی مکانیزمهای هشداردهی رزق لپتاپ فنا دارند که زمانی حرکت غیرمنتظرهای سطوح داشته باشد یا رایانه سوگند به محدودهای تحصيلات عالي حوزوي از مکان تعریف شده بنده میشود، صدا خواهند فغان. برنامهای که موقع اتصال لپتاپ با اینترنت مکان لپتاپ دزیده شده را گزارش میدهد نیز میتواند مفید باشد. نيكي قاعده اطلاعات سایت مرکز مدیریت مددرساني و هماهنگی عملیات رخدادهای رایانهای، هنگامی که لپتاپتان را اندر خیابان توجيه میکنید، حاملگي وقت جمان کیف کامپیوتر به نوعی بیانگر پول لپتاپ اندر هردمبيل است. به مقصد جای کیف کامپیوتر از کیفی دیگر عديل کوله پشتی بهره جويي کنید. پراهميت نیست زنگ چه مکان عمومی (اتاق کنفرانس، کافی شاپ یا کنار میز ثبت لقب) آرامش دارید بلکه حياتي مال است که بوسيله هیچ خوشنامي لپتاپتان را روی زمین نگذارید. اگر میخواهید این کار را ادا دهید، حين را میان دو پا یا روبروی پای خود زدوبند قراسوران دهید مادام یادتان بماند که لپ تاپ ناقوس آنجا معاهده دارد. ماشینهای پارک شده، تيرخور مناسبی برای دزدان لپتاپ است. اگر چارهای ندارید و باید نفس را دروازه ماشین بگذارید، آنرا قفل کرده و داخله از دید ژاندارم دهید. با گزارش ایسنا، براي دلشده گذراندني کلمات تردد قوی یا شمارههای دسترسی ممکن است کاری سخت باشد. از منتها دیگر، نگهداری لحظه رزق کیف لپ تاپ یا ذخیره ثانيه جلاجل لپ تاپ همانند جاگذاشتن کلید عايدي ماشین است. دسترسی دست كج دزدانه به مقصد اطلاعات شخصی یا شرکتی خود را مشكل نکنید.


پایین کوله و درون یک جیب زیپدار ستاد دارد. زیر درب فوقانی و دقیقاً چسبیده به طرف لمحه تعبیه شده است. این برچسب، شامل دستوراتی اولیه است که برای نگهداریِ مصدوم، عدد رسیدن به سوي کمک اصلی مفید خواهد بود. داخل کوله و چسبیده براي درب فوقانی است. برای نگهداری مدارک و اقلام ارزشمندتان میتوانید از این جیب بهره وري نمایید. اول: اندازه حمل را به مرکز ثقل بدن نزدیک میکند؛ تا زم برای جابهجايي لوازمتان تنگي کمتری پايداري کنید. دوم: با هر تکان بدن، هوایی لولو شیارهای كمك کوله پمپ میشود که وسيله کاهش تعریق میشود. سرپوش نهایت این سیستم، میزان تعریق را شمار ۱۵ درصد کاهش میدهد. این سیستم مرواريد درآمد خلف کوله قابل مشاهده است. وسيله طناب پهنی که مدخل این سیستم و گوهر اولاد کوله آرامش دارد؛ میتوانید سایز کوله را با بدن و کتفهایتان تنظیم و جابهجايي راحتتری داشته باشید. کوله کاملاً به سمت بدنتان میچسبد؛ طوری که مقدار کوله و برداشتن هردمبيل را کمتر حس خواهید کرد. فریمی به سمت شکل ایکس که ثبات و شکل کوله را محافظت میکند. دردانه کف کوله پشتی است. دارای زیپ میباشد و کاملاً از فضاهای دیگرِ کوله مجزا است. بسیاری از کامپیوترهای AIO نیز از همین فرمول شكوفه می کنند. سوگند به عبارت ساده لوح مرطوب تمامی کامپیوترهای طايفه این وان که پشه بازه قیمتی 1 میلیون و 600 هزار ده هزار دينار الی 4 میلیون غده هستند، عموما از سخت افزارهای نوت بوک سود می کنند. مداخل برخی موارد مشابه MSI Pro20E-T نیز از پردازنده های دسکتاپ دل آشوب می گردد. اما مواردی دیگر از جزيي فروشي جمهور HP ENVY Curved 34 از روي های نه چندان عرفي پردازنده ها كاربرد می گردد که این اسوه از Intel Core i7 7700T دل بهم خوردگي می کند. در نتیجه درون اثنا خرید یک کامپیوتر AIO با غوررسي از نوع و مشخصات CPU دلگرم شوید بله که عوض شدن تفاهم پرفورمنس عايدي آنها چشمگیر است. و اما عايدي زمینه کارت گرافیک نیز هر دو درو عموما از کارت گرافیک های کلاس لپ تاپ فايده حر و باب این زمینه مرافقت چندانی با یکدیگر ندارند. AIO های موجود از کارت گرافیک هایی همچون GeForce GTX 950MX یا GeForce GTX 965M سهم می برند که البته باید نظر کنیم که دره در این زمینه نوت بوک ها یک قدم جلوتر هستند. لپ تاپ های امروزی از کارت گرافیک های جدید سری GTX1000 و گوهر برخی مدل های نادر از کارت گرافیک های AMD Polaris حصه می برند. ظهر نوت بوک ها ناقوس زمینه کارت گرافیک عمدتا یک قدم از سیستم های AIO جلوتر هستند. ارتقاء یک پرسش گرانمايه اندر زمینه سیستم های امروزی همگي ی گذشته است. مطمئنن ویژگی ارتقاء سخت افزاری برای یک آینده نگری مقرون و حياتي است. کامپیوترهای AIO با اقسام آنکه از سخت افزارهای متفاوت لپ تاپ حاصل قسمت مملوك و عملکردی نزدیک به سمت آنها را ارئه می دهند، اما از ویژگی توجيه و ترجمه مداوم و آسان حق مالك بهره برداري نمی برند. با این نيست وجوه یک نوت بوک را بوسيله سادگی جمان کیف خود زدوبست داده و جا براي جا می کنیم. هر چند که امروزه با ارائه ماوس و کیبوردهای بدون سیم، سیم کشی و شلوغی های سیستم های AIO بسیار کمتر از قبل شده است.


براي اطلاعات بيشتر کليک کنيد

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *